Grootste aanbod biologische planten

|

Kies jouw bezorgmoment

|

Klantcijfer 9.7

Sprinklr's terugblik op het bizarre, fantastische 2021

Sprinklr's terugblik op het bizarre, fantastische 2021

Sprinklr's terugblik op het bizarre, fantastische 2021

Wat een achtbaan was het weer dit jaar! Huilen, totale uitputting, kapotte ruggen. En daar tegenover euforie, saamhorigheid, dankbaarheid en zoveel trots. Sprinklr is, met bloed, zweet en tranen, hard gegroeid. Ons doel was om dit jaar een gezond bedrijf te worden, en dat is gelukt. We nemen je mee langs hoogtepunten en wat dalen.

Een stapelaar!

Aan het begin van 2021 dachten we nog dat we wel drie jaar in dit pand zouden blijven in een zijsteeg van de Korte Papaverweg in Amsterdam-Noord. Maar in juni wisten we al: we groeien eruit, en logistiek is het niet te doen om nooit met een bus bij je pakhuis te kunnen komen.

Kijk Peter en Robin hier eens verguld zijn met de stapelaar! Voor het eerst konden we de hoogte in en pallets dozen zo kwijt dat ze niet in de weg stonden. 

jongens op de stapelaar

Suus haalt haar interieurbeplantingsdiploma!

Vergroenen van kantoren en horeca stond begin 2021 nog hoog op onze agenda, en daar hoorde toch zeker bij dat we het naadje van alle kousen wisten, vonden we. Dus Suus dook in de boeken. Bij de plantenronde (ja, ook Latijnse spelling!) had ze nul fouten, nul!

Nu we terugkijken weten we: door corona viel er het grootste deel van het jaar weinig te vergroenen en bovendien nam onze webshop zo'n vlucht dat deze zogenaamde B2B-tak van Sprinklr ook iets minder belangrijk is geworden. Maar Sprinklr is netjes gediplomeerd, en dat blijven we! 

Suus met diploma


Melissa en Marleen bij het team!

Melissa voegde zich in april bij ons team als nieuwe growth marketeer. We hadden ons geen betere invreter in alle technische in & outs van de website, mailflows en marketing kunnen wensen. Ervoor zorgen dat alles goed werkt is een gigantische taak, en in dit kleine bedrijf doet Melissa dat in haar piere-eentje. Zo blij mee! 

In februari al haakte Marleen aan, als kantoorvergroener. Maar daar lag de markt stil, en sjees hadden we dat maar eerder gezien: ze is fantastisch op haar plek als hoofd Pakhuis. Dankzij Marleen sluiten we in de gloria het nieuwe jaar af en hebben we ontzettend veel zin in 2022!

Ook blij met al die mooie foto's die Mieke maakte van ons team (en dus ook van zichzelf haha).

Melissa en Marleen

5-jarig bestaan!

In april-mei vierden we ons vijfjarige bestaan. Met zakjes zaden voor trouwe klanten, met brownies voor onze fans van het eerste uur, en met een fotowedstrijd voor gerechten met eetbare bloemen erop.

Die wedstrijd liep een beetje in de soep want het was nog veuls te koud voor veel van de bloemen, het klimaat is immers onvoorspelbaar geworden. Maar dat mocht de pret niet drukken, we waren blij en ook best trots dat we in de mega-hectiek toch nog ruimte hadden weten te maken om te vieren!

De winnaar van de wedstrijd!

10.000 volgers op Instagram

Lyke bestiert onze Instagram met zoveel liefde en creativiteit, en verlangde zó naar de tienduizendste volger. Niet omdat dat stoer zou staan ofzo, maar omdat je dan van Instagram meer technische mogelijkheden kreeg.

De belangrijkste: via je stories mensen direct naar een website sturen. Vanaf nu konden we volgers niet alleen naar onze eigen blogs sturen met meer informatie, maar ook naar inhoudelijke artikelen elders die we delenswaardig vinden, of petities die handtekeningen nodig hebben die we belangrijk vinden, of .. of .. of. Zo te gek om gemakkelijker meer kennis te kunnen verspreiden!

Lyke met cake

Septemberviering: 75.000 planten verstuurd!

Wat een gigantisch aantal! Reden om met Casper en Marion Verhoeven een tulband aan te snijden op hun kwekerij in Biezemortel om dat te vieren. We zijn zo trots op onze samenwerking, heel erg fijn dat we zoveel van hun prachtige, goede planten mogen versturen!

En terwijl we daar waren vertelden ze over een Keuringsdienst van Waarde-aflevering die in de maak was over zogenaamde bijvriendelijke planten, met een glansrol voor Marion. Kijktip!

Lied bij de kweker

Teams ups & downs

Tussen half maart en eind juni was het ongelofelijk druk, en precies in die tijd kreeg ons team nogal wat tegenslag te verwerken. Ons hoofd pakhuis, die alles qua verpakking en verzending soepeltjes zou laten verlopen, kreeg enorm verlies voor z'n kiezen en besloot, begrijpelijkerwijs, tijd te nemen om zijn wonden te likken.

Na een paar weken trappelen in de modder vonden we een hele goede vervanger. Maar, alsof er een vloek op rustte, eenmaal ingewerkt en een paar weken lekker op stoom, schoot haar knie uit de kom waarna ze maanden niet kon lopen.

Biertje bij de loods


Zoveel chaos, verandering en onduidelijkheid was niet fijn voor iedereen die stond in te pakken, en zwaar voor iedereen die het werk moest opvangen én tegelijkertijd nog hun andere werk probeerde te doen. Maar we hebben het gered!

De sfeer in het team bleef desondanks goed, af en toe was er gewoon nog puf om gezellig samen een biertje te drinken na weer een lange dag.
We hopen maar dat jullie er niet al te veel hebben gemerkt van de tegenslagen.

Genieten van ons rare straatje

We hebben onze hielen inmiddels gelicht, maar oh wat hebben we genoten van ons straatje, de Korte Papaverweg in Amsterdam-Noord. Logistiek was het niet te doen, maar wat was er altijd veel reuring. Oud-Amsterdam en hipster-Amsterdam rommelde er vrolijk door elkaar.

Siem en Mels met kat


Helaas kwam vastgoed-Amsterdam al op de poorten van deze idylle kloppen (in de persoon van wat in de straat 'de Tesla-man' genoemd werd). In ons portiek was het heerlijk in de schaduw borrelen. En als we in het zonnetje wilden zitten dan togen we gewoon naar de overkant, tussen de auto's naast de dansschool.

Straatkatten

Inmiddels lijkt deze kat ons echt ontvallen, maar ze heeft haar negen levens zeker gehad. Er werden een zwarte en een witte kat door de straat verzorgd, die beiden onder vele namen de straat afschuimden. Maar favoriet van het Sprinklr-pakhuis was deze Cis (naar Ciske de Kat), die regelmatig alle aandacht op kwam eisen door vooral óp dingen te zitten die je net nodig hebt. Of gewoon óp Eefje's rug, zoals hier.

Eef met kat

Teamuitje bij Mot in Mokum

We gingen op teamuitje bij Mot in Mokum en kregen les over vlinders en tuinen. Doe dat ook! Daarna gingen we eten bij het net geopende Sexyland World, daar aangekomen bleken ze ehh sorry, toch helemaal geen eten te hebben. Maar we mochten wel lekker eten bestellen! Dat werd een hilarische avond, dank Sexyland!

Aan tafel bij Sexyland


Nieuw pand! 

Om te kunnen groeien en gezond te worden als bedrijf, móesten we gaan verhuizen. Maar waar te beginnen? Suus beet zich vast, belde alle bedrijfsmakelaars van Amsterdam en had beet. Zo kwamen we aan een fantastisch pand, weer in Amsterdam-Noord, waar we 5 jaar kunnen blijven.

Suus tekende het contract op een kiezelstrand in Frankrijk. Een bizar en mooi moment: na vijfenhalf jaar onderhuur, antikraak, ruimtes delen, mogen we nu zelf gaan beslissen over een ruimte! En krijgen we een kantoor van spiegelend glas, wie had dat ooit gedacht (of gewenst, haha).

Suus met telefoon

Op de hoogte blijven

Er gebeurt van alles in de sierteelt! Simone ging met Liedewij op een beurs kijken of er nog wat noviteiten zijn waar we Sprinklr-klanten gelukkig mee kunnen maken. Helaas blijken de noviteiten vooral vaak te zitten in nieuwe kleurtjes (al dan niet geverfd) en nieuwe patronen, en minder vaak in duurzame innovaties. Hier Simone voor een hoogtepunt (:

Simone bij kar met orchidee


Suus met vieze handen

Ja, vele handen maken licht werk, en vieze handen maken vieze laptops. Hier Suus die net een paar uur gebeukt heeft bij het inpakken van Tuiny Forest en zonder handen wassen nog even achter de laptop is gekropen om wat kantoorwerk te fiksen. Dát is de werkethiek waar we van houden (:

Suus met vieze handen

Surprises

Gezamenlijk Sinterklaas vieren kon wegens Covid niet doorgaan, maar de surprises waren er niet minder om. Mieke voelde de druk om voor Liedewij een fantastische surprise te maken nadat Liedewij een vorig jaar een prachtexemplaar van Lyke kreeg. Omdat 'ie zó mooi is, delen we 'm met jullie allemaal.

gifje surprise

Op naar heel veel meer werklol in 2022!

Lees verder

Wat is genoeg? Waarom Sprinklr kiest voor een duurzaam bedrijfsmodel

Wat is genoeg? Waarom Sprinklr kiest voor een duurzaam bedrijfsmodel

Wat is voor jou genoeg? Lees de inspirerende speech van Sprinklr-oprichter Suus, en je gaat het je ook afvragen.
Sprinklr is nu van zichzelf! Hoe zit dat eigenlijk?

Sprinklr is nu van zichzelf! Hoe zit dat eigenlijk?

Hoera! Sprinklr heeft een nieuwe bedrijfsstructuur: steward ownership. Sprinklr dient nu alleen nog de missie, biodiversiteitsherstel. Maar hoe zit...
Waarom gaven Suus en Liedewij hun aandelen weg?

Waarom gaven Suus en Liedewij hun aandelen weg?

Suzanne en Liedewij, de oprichters van Sprinklr, gaven beiden hun recht op winst weg. Waarom deden ze dat?
Sprinklr en activistisch ondernemen

Sprinklr en activistisch ondernemen

Naast onze eigen missie, biodiversiteit vergroten, hebben we het doel om de hele sector een duurzamere kant op te trekken. Hoe doen we dat?
Parttime inpakkers / aanpakkers gezocht!

Parttime inpakkers / aanpakkers gezocht!

Ideale bijbaan voor een vrolijke aanpakker! Per 27 februari.
Sprinklr's goede voornemens voor 2023

Sprinklr's goede voornemens voor 2023

We blikken nog een laatste keer terug op 2022. Hebben we onze goede voornemens gehaald? En hoe gaan we het dit jaar aanpakken? Lees mee!
Sprinklr's terugblik op 2022

Sprinklr's terugblik op 2022

We nemen je mee langs onze vele hoogtepunten en de paar dieptepunten van 2022.
Sprinklr's impact 2022

Sprinklr's impact 2022

Onze missie is biodiversiteit vergroten, is dat een beetje gelukt afgelopen jaar? Lees hier de harde cijfers en alle andere impact.
Winnaar Sprinklr's Kerstplantwedstrijd 2022

Winnaar Sprinklr's Kerstplantwedstrijd 2022

Wat waren de trends dit jaar? Wie eindigden er op de tweede en derde plek? En natuurlijk: wie is de grote winnaar? Je leest het hier!
Cadeautjes stress? Wij helpen je!

Cadeautjes stress? Wij helpen je!

Cadeautjes kopen voor mensen die je niet goed kent of die alles al hebben: wij helpen je!
Fotowedstrijd: wie heeft de mooiste kerstplant?

Fotowedstrijd: wie heeft de mooiste kerstplant?

Weg met die wegwerpboom, neem een kerstplant! Maar wie heeft de mooiste kerstplant? Dit jaar met nòg mooiere prijzen! Doe je mee?
Duurzame kerst? Versier een kerstplant!

Duurzame kerst? Versier een kerstplant!

Een kerstboom is helaas niet duurzaam. Ga dit jaar voor een kerstplant! Wij tippen de 4 leukste.
Zo maak je van je kamerplant een kerstplant

Zo maak je van je kamerplant een kerstplant

Waarom een kerstboom kopen die je na een paar weken weer weggooit? Versier gewoon je kamerplant als kerstplant. We geven je tips. 
Originele duurzame cadeaus zijn planten

Originele duurzame cadeaus zijn planten

Op zoek naar milieubewuste cadeaus? Dan zijn goed gekweekte planten een fantastische optie. Lees hier onze mooiste bewuste cadeautips.
We hebben een nieuwe bezorger, dit verandert er

We hebben een nieuwe bezorger, dit verandert er

Onze bezorger Instabox is failliet, we gaan verder met een nieuwe bezorger. Dit zijn de veranderingen.
translation missing: nl.general.leaf

Winkelwagen

Totaal

Verzendkosten (€6,95) worden berekend bij het afrekenen. Gratis bezorging vanaf €49.